Do góry

Marcin Główka- Polski Fizjoterapeuta

Kategoria:
Rehabilitanci i masażyści
Obszar:
Glasgow

Opis

Jestem doświadczonym fizjoterapetą i masażystą z ponad 20-letnim stażem. W Polsce pracowałem jako fizjoterapeuta na oddziałach ortopedii, neurologii i kardiologii. Specjalizuję się w leczeniu chorób układu kostno-mięśniowego u dzieci i dorosłych. Od 2003 lako Terapeuta Manualny szybko i skutecznie leczę dolegliwości związane z bólami: kręgosłupa (nerwobóle: rwa kulszowa i rwa ramienna); bólami szyi i głowy oraz bólami stawów.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi z wrodzonymi i nabytymi wadami rozwojowymi m.in. mózgowe porażenie dziecięce, skrzywienia boczne kręgosłupa (skolioza), płaskostopie.Stosuję również terapię ultradźwiękową (ostroga piętowa, łokieć tenisisty, łokieć golfisty), akupunkturę i taping sportowy w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych mięśni i stawów (skręcenia, zwichnięcia). Prowadzę rehabilitacje po operacjach wiązadeł i poważnych urazach kości i mięśni.
Jestem absolwentem University of Glasgow (2016), kierunek "Fizjologia Wysiłku Fizycznego w Sporcie" i Glasgow City College (2009), specjalizacja "Fizjoterapia Sportowa". Obecnie kończę 2-letnie studia podyplomowe- Fizjoterapia (Master's degree) na Glasgow Caledonian University. Posiadam szerokie doświadczenie w leczeniu urazów mięśniowych, uszkodzeń wiązadeł i stawów u sportowców zawodowych jak i amatorów. Ściśle współpracuję z klubami sportowymi rugby: GHA RFC (Scottish Premier League) i GUWRFC (National Division 1).
Jestem zarejestrowanym Terapeutą Sportowym (Sports Therapy Association UK) na terenie Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
0780 987 0275 (Marcin- Polski Fizjoterapeuta)
Pozostałe
Profil