Do góry

Marek Angielski Online

Kategoria:
Język angielski
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

W tym kursie, żadne aspekty języka nie są pomijane, ale największy nacisk jest położony na mówienie oraz sprawy zawodowe i towarzyskie ludzi dorosłych, którzy znaleźli się za granicą i spotykają się z typowymi, życiowymi sytuacjami dnia codziennego.

Zapraszam również osoby starsze i te zrażone, które wielokrotnie podejmowały próby nauki angielskiego ale rezygnowały uważając, że nigdy nie będą w stanie opanować tego języka.

ORGANIZACJA PRACY
Każda lekcja rozpoczyna się sprawdzeniem poprawności wykonanego zadania domowego. Następnie przerabiamy materiał z podręcznika oraz wszystkie materiały dodatkowe kursu zamieszczone na mojej witrynie.
Na zadanie domowe po każdej lekcji oprócz nowego słownictwa z lekcji należy zrobić jedną stronę z ćwiczeń, zadanie związane z oglądanym w domu odcinkiem video (w każdym filmie są dwa odcinki), oraz jedno wypracowanie również online. Po każdym rozdziale należy rozwiązać w domu dwa testy online, po których kursant otrzymuje feedback drogą mailową w postaci bardzo czytelnych wyników testu wraz z własnymi odpowiedziami (na zielono), a w przypadku odpowiedzi błędnych - swoje odpowiedzi wraz z poprawnymi odpowiedziami w kolorze czerwonym.
Po "przerobieniu" kilku rozdziałów, rozwiązywane są testy obejmujące od 3-6 rozdziałów sprawdzające nabytą wiedzę.
Wszystkie zasoby z witryny internetowej z wyjątkiem „Communicative activities” są przeznaczone do pracy w domu, tak aby maksymalnie zaoszczędzić czas lekcyjny, który przeznaczony na rozwijanie umiejętności konwersacji oraz słuchania ze zrozumieniem.

Opracowałem również niezwykle przydatne narzędzie jakim jest eDzienniczek. W nim zapisywane są na bieżąco m.in. wyniki, frekwencja, zadnie domowe itp.
Mam grubo ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu j. ang, natomiast lekcji online udzielam dopiero od 2015r., jako że wcześniej byłem bardzo sceptyczny do tej formy nauczania. Jednakże już po kilku pierwszych miesiącach nauczania online zupełnie zmieniłem pogląd na tę formę nauki. Jest bardzo wygodna i skuteczna. Warunkiem jednak jest posiadanie dobrego komputera i łącza internetowego. Dodatkowo też dobrze też mieć słuchawki i osobną kamerkę z mikrofonem np. firmy Logitech – ale nie jest to rzecz konieczna – przynajmniej na początek. Ja te akcesoria też dokupiłem dopiero po jakimś czasie.

PROMOCJA dla poziomu UPPER-INTERMEDIATE (B2+) na podstawie kursu NEW TOTAL ENGLISH: cena 45zl/60 min + wszystkie materiały za darmo z mojej witryny w tym podręcznik i ćwiczenia!
Cena na pozostałe poziomy: 50zł za 60min.
Pierwsza lekcja próbna – GRATIS.

Płatności: za jeden miesiąc z góry (po wcześniejszym ustaleniu ilości terminów i ilości lekcji). W razie choroby lub innych zdarzeń - proszę o wcześniejsze powiadomienie (mail lub sms) i wtedy ta lekcja nie przepada.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
0048 508 132 188 (Marek - angielski)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
19:30 - 21:30
Wtorek:
20:30 - 21:30
Środa:
19:30 - 23:00
Czwartek:
16:00 - 23:00
Piątek:
19:00 - 23:00
Sobota:
13:30 - 23:00
Niedziela:
7:00 - 23:00