Do góry

Marta Paszkowska

Kategoria:
Język angielski
Obszar:
Edynburg

Opis

Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczania Uniwersytetu Warmisko-Mazurskiego. Nauczam języka angielskiego od 11 lat prywatnie, w szkołach państwowych i prywatnych. Obecnie, od 2007 prowadzę zajęcia na kursach języka angielskiego dla obcokrajowców ESOL (English for Speakers of Other Languages) organizowanych przez Urząd Miasta Edynburg (Edinburgh City Council). Pracuję na część etatu więc udzielam również lekcji prywatnych oraz tłumaczę.

Oferuję efektywne, ciekawe i przyjemne zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, indywidualne i grupowe, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, skonstruowane i prowadzone według potrzeb, możliwości i zainteresowań ucznia. Czas zajęć jest elastyczny. Możliwe zajęcia via Skype jeśli mieszkasz za daleko :) Zapewniam podstawowe materialy do nauki, zrozumiały sposób prowadzenia zajęć i efekty naszej wspólnej pracy. Nauczam angielskiego z przyjemnością i zaraźliwym entuzjazmem co wyraźnie sprzyja postępom uczącego się.

Koszt 60 minutowych zajęć jest bardzo przystepny, minimum £10 od osoby gdy zajęcia odbywają się w małych grupach, £15 w parach, £20 za zajęcia indywidualne) Bardzo serdecznie zapraszam na pierwszą lekcję – darmową, zapoznawczą, niezobowiązującą.

Oferuje równierz tłumaczenia polsko/angielskie ustne w instytucjach i pisemne dokumentow, listów, CV i innych, pomoc w wypełnianiu formularzy, pisaniu prac akademickich, załatwianiu spraw urzędowych itp. Zleceń pilnych podejmę się całą dobę.

Po więcej informacji proszę o kontakt email lub na telefon. Dziękuję i serdecznie zapraszam.

Marta
m a r t a p a s z k o w s k a @ y m a i l . c o m
0 7 7 8 4 2 8 7 6 9 6

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07784287696 (Marta - angielski)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
33 Mortonhall Road
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH9 2HN