Do góry

Marta Paszkowska

Kategoria:
Język angielski
Obszar:
Edynburg

Opis

Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczania Uniwersytetu Warmisko-Mazurskiego. Nauczam języka angielskiego od 15 lat prywatnie, w szkołach państwowych i prywatnych. Obecnie, od 2007 prowadzę zajęcia na kursach języka angielskiego dla obcokrajowców ESOL (English for Speakers of Other Languages) organizowanych przez Urząd Miasta Edynburg (Edinburgh City Council). Pracuję na część etatu więc udzielam również lekcji prywatnych oraz tłumaczę.

Oferuję intensywne, efektywne i przyjemne zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, indywidualne i grupowe, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, skonstruowane i prowadzone według potrzeb, możliwości i zainteresowań ucznia, zawsze bazujące na konwersacjii, która możliwa jest nawet na bardzo niskim poziomie języka. Możliwe są zajęcia via Skype jeśli mieszkasz za daleko :) Zachęcam do kupna dobrego niedrogiego podręcznika ale zapewniam podstawowe materialy do nauki. Nauczam angielskiego z przyjemnością i zaraźliwym entuzjazmem co zawsze sprzyja postępom uczącego się.

Bardzo serdecznie zapraszam na spotkanie/lekcję – darmową, zapoznawczo organizacyjną i zupełnie niezobowiązującą, która ułatwi Ci zdecydować czy zajęcia ze mną warte są Twoich funduszy i Twojego czasu.

Dostępne są opinie moich byłych i obecnych uczniów o prowadzonych przeze mnie zajęciach i ich własnych postępach w nauce.

Oferuje równierz tłumaczenia polsko/angielskie ustne w instytucjach i pisemne dokumentow, listów, CV i innych, pomoc w wypełnianiu formularzy, pisaniu lub edycji prac akademickich, załatwianiu spraw urzędowych itp. Zleceń bardzo pilnych podejmę się całą dobę.

Po więcej informacji proszę o kontakt email a najlepiej na telefon. Bardzo dziękuję i serdecznie zapraszam.

Marta
0 7 7 8 4 2 8 7 6 9 6
m a r t a p a s z k o w s k a @ y m a i l . c o m

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07784287696 (Marta - angielski)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
33 Mortonhall Road
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH9 2HN