Do góry

naturalne_piękno

Kategoria:
Kosmetyczne usługi, salony
Obszar:
Paisley

Opis

Lifting Rzęs 20f
Lifting & Laminacja Rzęs 25f
Lifting & Laminacja & Botox & Henna Rzęs 30f
Henna Rzęs 5f

Słyszałaś o liftingu rzęs?
Ten zabieg działa lepiej niż zalotka!!
Lifting rzęs gwarantuje efekt podkręcenia nie dość, że lepszy niż ten uzyskany zalotką, to jeszcze dodatkowo zdecydowanie trwalszy. Po wykonaniu zabiegu rzęsy są podkreślone nawet do 8 tygodni. Cały proces polega na zaaplikowaniu na rzęsy kilku substancji.

Dla kogo?

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy. Świetnie nadaje się do prostowania i układania brwi.

W następstwie zabiegu nie występują ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu. Na rzęsy będzie można nakładać makijaż i stosować preparaty do jego zmycia. Można chodzić na basen i do sauny, kąpać się w słonej morskiej wodzie i opalać się na słońcu. Rzęsy będą wyglądać bardzo naturalnie. Nie ma uczucia ciężkości, dyskomfortu. W większości przypadków nie występują żadne negatywne efekty procedury.
Na czym polega?
1. Elleebana Lash Lift to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.
Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.
Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs !!!
2. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor.
3. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i odżywienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.
BOTOX NIE ZAWIERA: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu, formaldehydów.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07442545576 (Elleebana Lifting & Laminacja & Botox & Henna Rzęs)
Pozostałe
Profil

Lokalizacja

Ulica:
14 King Street
Miasto:
Paisley
Kod pocztowy:
PA1 2PW