Do góry

Sylwia Zimierska

Kategoria:
Język angielski
Obszar:
Falkirk

Opis

Zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim, a może chcesz poprawić poziom gramatyki lub nabrać lekkości wypowiedzi w tym języku?
9 września w Dawson Community Centre w Falkirk rozpoczyna się kurs angielskiego dedykowany polskiej społeczności.

Zajęcia oparte o unikalne metody nauczania:
- półtoragodzinne spotkania z lektorem
- krótkie lekcje wysyłane mailowo.

Dwa poziomy zajęć:
- pierwszy poziom to nauka od podstaw
- drugi poziom to zajęcia stworzone dla osób, które chcą poprawić dotychczasowe umiejętności językowe oraz usystematyzować swoją wiedzę.

Zajęcia w każdy poniedziałek lub wtorek w godz. 19.00-20.30 w Dawson Community Centre, David's Loan, FK2 7RG.

Więcej szczegółów pod nr tel. 07913342019.

Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć konwersacyjno-gramatycznych na poziomie zaawansowanym. Serdecznie zachęcam do kontaktu osoby zainteresowane taką formą kursu.

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej o specjalności nauczyciel. Dyplom uzyskałam w 2011 roku, jednak już w trakcie studiów udzielałam lekcji indywidualnych oraz odbywałam praktykę w prywatnej szkole językowej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy trenera językowego.

Swoją "brytyjską" przygodę rozpoczęłam w 2012 roku w Londynie skąd rok później przeprowadziłam się do Falkirk.

Moje wykształcenie dało mi doskonałą bazę, jednak prawdziwą szkołą "żywego" języka było 6 lat pracy jako Manager Greggsa, który obsługuje średnio 350-400 klientów dziennie.
Kierowanie 15 osobowym zespołem składającym się wyłącznie ze Szkotów sprawiło, że mam świadomość jak tubylcy porozumiewają się na co dzień.

Cechuje mnie indywidualne podejście do uczniów, w zależności od potrzeb dobieram odpowiednią metodę oraz materiały. Bez względu czy chcesz uczyć się języka od podstaw czy też podszlifować akcent, gramatykę lub zwyczajnie odbyć kilka lekcji tematycznych np. przed rozmową kwalifikacyjną, wizytą w urzędzie, a nawet porodem w szpitalu skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie pokonamy Twoje bariery językowe.

Chętnie pomogę Ci zredagować CV oraz list motywacyjny, wypełnić różnorodne formularze, wykonać telefon w języku angielskim, a nawet mogę towarzyszyć Ci podczas wizyty w urzędzie czy banku, u lekarza czy dostawcy usług.

Być może potrzebujesz pomocy dla Twojego dziecka, które nie rozumie pewnych zagadnień ze szkoły, a Twoje umiejętności językowe nie potrafią temu sprostać.

Mieszkam w Falkirk i oferuję spotkania u mnie lub mogę dojechać do Ciebie w zależności od dystansu. Oferuję również lekcje online przez Skype lub inny komunikator.

Gorąco zachęcam do kontaktu!

Do usłyszenia!

Sylwia 07913342019

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07913 342 019 (Sylwia)
Pozostałe