Do góry

Pangea Magazine Ltd

Kategoria:
Magazyny i gazety
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Magazyn PANGEA to eleganckie, dwujęzyczne pismo, skierowane do 21 milionów Polaków na emigracji oraz wszystkich zainteresowanych kontaktami biznesowymi z Polakami i Polonią. Magazyn działa od 2014 r. Gwiazdą numeru zostają zawsze ludzie sukcesu – artyści, biznesmeni, podróżnicy, pasjonaci, których biografie dowodzą, że „Polak potrafi”. Magazyn w dużej mierze koncentruje się na biznesie, aby umożliwić nawiązywanie kontaktów, edukować i pokazywać nowe drogi inwestycyjne dla przedsiębiorców, odkrywa na nowo polską historię, i z dumą przedstawia polską kulturę.
Rangi pismu dodaje zaangażowanie i wsparcie znanych osobistości oraz gwiazd, takich jak amerykańska dziennikarka polskiego pochodzenia – Rita Cosby, Karen Lynn Dixon z Amerykańskiej Akademii Gościnności, Andrzej Krakowski – reżyser i międzynarodowy producent filmowy z Nowego Jorku, który w swojej karierze pracował z wieloma zbywcami Oscarów oraz wybitnymi aktorami kina i sceny. Na stałe swe wartościowe materiały publikują uznani finansiści, doradcy i przedsiębiorcy.
By sprzyjać polskiej przedsiębiorczości i ułatwić swobodną wymianę innowacyjnej myśli, PANGEA Magazine realizuje wiele projektów biznesowych. Kilka miesięcy temu został uruchomiony International Business Network, międzynarodowa sieć zrzeszająca renomowane firmy. IBN wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców – polskich lub zagranicznych zainteresowanych inwestowaniem w Polsce. Członkowie mają szansę nawiązać obiecujące znajomości czy zdobyć uznanie dzięki wiedzy i doświadczeniu prezentowanemu podczas spotkań i konferencji organizowanych przez PANGEA Magazine. Ponadto, z członkostwem łączy się szereg korzyści, które służą jednemu – budowaniu silnej, marki i polskiej diaspory na świecie.
Ekskluzywne wydarzenia biznesowe, konferencje i prestiżowe imprezy to znak rozpoznawczy PANGEA Magazine. Jednym z najbardziej prominentnych eventów organizowanych przez markę jest konkurs „Wybitny Polak” i elegancka gala, na którą zjeżdżają goście z całej Wielkiej Brytanii oraz Polski, by poznać zwycięzców – Polaków, którzy odnieśli sukces za granicą.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
+44 131 468 1874 (Redakcja)
Kom.
+44 7842733214
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
23 Melville Street
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH3 7PE