Do góry

Piotr Swislowski

Kategoria:
Komputery - serwis, usługi
Obszar:
Edynburg

Opis

Mobilny specjalista IT do Państwa usług.

Pomogę w dosłownie każdym zagadnieniu związanym ze sprzętem komputerowym, problemem z systemem operacyjnym, niedziałającą drukarką czy Internetem; usunę wirusy, usprawnię działanie systemu, zainstaluję oprogramowanie, odzyskam skasowane pliki i dane; na życzenie zbuduję sieć lokalną opartą o serwer danych i skonfiguruję do działania w małym biurze lub domu.

Posiadam specjalistyczny sprzęt do diagnozowania usterek sieci kablowej oraz sprzęt do montażu gniazd sieciowych (jestem w stanie wykonać zlecenia na okablowania strukturalne od A do Z).

Do Klientów dojeżdżam na miejsce gratis w obrębie Edynburga i okolic, usługi świadczę na zasadach indywidualnie umówionych.

Świadczenie usług w języku polskim oraz angielskim.

Dla Państwa wygody i dbając o każdy szczegół wykonanej usługi nigdy nie wymagam dostarczania sprzętu- zdaję sobie sprawę iż często problem związany jest z całokształtem podłączonych do komputera urządzeń, sieci czy też jest na tyle specyficzny że wymaga sprawdzenia na miejscu.
Dojazd do klienta nie jest odpłatny, poruszam się samochodem więc jestem w stanie dotrzeć szybko i bezproblemowo do każdej lokalizacji.

Jestem do dyspozycji codziennie.

Zapraszam!

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07823928705 (Piotr)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
9 Salamander Court
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH6 7JP