Do góry

Polish Advice Centre UK

Kategoria:
Pomoc w sprawach urzędowych
Obszar:
Cała Anglia

Opis

Polish Advice Centre powstało ponad 10 lat temu, by pomagać Polakom, którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii.
Główna siedziba firmy mieści się w Liverpoolu, jednakże mamy swoich agentów i przedstawicieli w wielu innych miastach na terenie całej Anglii.

Naszym założeniem jest doradzanie Rodakom w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach brytyjskich. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie prawa imigracyjnego oraz pomagamy w formalnościach i uzyskaniu dokumentów niezbędnych każdej osobie, która przyjechała żyć w Wielkiej Brytanii. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom zarówno osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z UK, jak i tych, którzy zdążyli już tutaj zapuścić swoje korzenie.
Bariera językowa, urzędowy język, zawiłość przepisów prawnych, wszystko to sprawia, że nie zawsze czujemy się na siłach, aby uporządkować własne sprawy.
Z myślą o tych właśnie Rodakach powstało Polish Advice Centre - polskie biuro doradcze dla Polaków.
Tutaj znajdziesz fachową pomoc, rzetelne informacje oraz miłą i profesjonalną obsługę. Pomagamy w załatwieniu formalności, uzyskaniu niezbędnych każdemu dokumentów, ale również w aspektach życia codziennego.
Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i skorzy do współpracy.

Zadzwoń lub wyślij sms pod 07825302096, napisz wiadomość z Twoimi danymi kontaktowymi na Facebook lub email: polishadvicecentre@hotmail.com Skype: pomoc-uk-liverpool- nasze konsultantki oddzwonią do Ciebie z darmową poradą. Staramy się odpowiadać na zapytania w ciągu 24 godzin. Możesz też umówić się na spotkanie w naszym biurze, adres: 151 Picton Road L15 4LG Liverpool, Wavertree.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07825302096 (Biuro - komórka)
Stac.
01517340969 (Biuro - stacjonarny)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 18:00
Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
Polish Advice Centre UK 151 Picton Road
Miasto:
Liverpool
Kod pocztowy:
L15 4LG