Do góry

POLSKI ZAKŁAD STOLARSKI - MEBLE NA WYMIAR - LMB Kitchens

Kategoria:
Sklepy meblowe
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Żadne dwie kuchnie LMB nie są takie same. Każda kuchnia jest zaprojektowana i wykonana na zamówienie, wyjątkowa i dostosowana do konkretnych wymagań jej właścicieli.

Ta wszechstronność jest kluczem do naszego sukcesu. Nasi projektanci będą współpracować z Tobą, aby stworzyć całkowicie unikalny projekt kuchni, garderoby, mebli do salonu który, aż do ostatniego detalu, idealnie odzwierciedli Twoich potrzeby i wizję.

Poczynając od listy życzeń, przeprowadzimy Cię przez często zniechęcający wybór opcji i rozwiązań dostępnych w procesie planowania Twoich mebli i przedstawimy praktyczne, inspirujące sugestie dotyczące najlepszego wykorzystania Twojej przestrzeni.

Niezależnie od tego, czy szukasz idealnych mebli na pomieszczenie z danej epoki, bardziej współczesnego designu, czy ponadczasowej, klasycznej elegancji, stworzymy to z Tobą i dla Ciebie.

Ponieważ budujemy wszystkie nasze meble na zamówienie we własnych warsztatach, mamy pełną kontrolę nad produkcją. Oznacza to, że możemy dostosować rozmiar szafek, zmieniając je w razie potrzeby, tak, aby dokładnie pasowały do ​​Twojej przestrzeni.

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
07503 127451 (Łukasz)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
Unit 37 E Church Street
Miasto:
Cowdenbeath
Kod pocztowy:
KY4 8LP