Do góry

EMB Psychotherapy

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Terapia zaburzeń nastroju, lęków, uzależnienien (w tym od gier komputerowych/internetu) osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Sesje indywidualne i systemowe (rodzinne/par) w podejściu Poznawczo-Behawioralnym (CBT) i Integracyjnym poprzez Skype/Zoom/VSee/FaceTime. Sesje prowadzone są zarówno w języku polskim jak i angielskim. W przypadku terapii par lub terapii rodzinnej jesteśmy również w stanie zaproponować sesje domowe na terenie Glasgow i okolic.

Nasi terapeuci są psychologami-psychoterapeutami specjalizującymi się w podejsciach poznawczo-behawioralnym (CBT), integracyjnym i humanistycznym. W pracy aplikuja jednak techniki zaczerpnięte zarówno z dziedzin psychologii jak i psychoterapii, do których zaliczają się między innymi: Mindfulness, Person Centred Therapy (PCT), Acceptance and Commitment Therapy (ACT), Psychoanaliza i terapia Psychodynamiczna, Compassion Focused Therapy (CFT), Dialectical Behaviour Therapy (DBT) i Emotion Focused Therapy (EFT).

Dr Maciej Iwanowicz, DCounsPsych

Psycholog (Counselling Psychologist), psychoterapeuta. Akredytowany przez British Psychological Society (BPS Chartered Psychologist) i Health and Care Professions Council (Practitioner Psychologist, Counselling Psychologist). Specializujący się w pracy z dorosłymi, dziećmi i parami/rodzinami w terapii zaburzeń afektywnych i nastroju (w tym głównie lęków), uzależnień (w tym: od alkoholu, narkotyków, gier komputerowych/mediów społecznościowych/internetu), współuzależnienia, problemów z samooceną, zaburzeń snu, ADHD i kontroli impulsów, zaburzeń neurodegeneracyjnych i psychotycznych.

mgr Aneta Wądołowska
Psycholog kliniczny, psychoterapeuta, w tym psychoterapeuta uzależnień, Członek BACP British Association for Counselling and Psychotherapy, członek PTPU Polskiego Towarzystwa Psychoterapetów Uzależnień, Mediator Rodzinny ENMA European Negotiations and Mediation Academy, Association of Polish Mediators/ Stowarzyszenie Mediatorów Polskich.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07596219268 (Maciej)
Kom.
07762100487 (Aneta)
Pozostałe