Do góry

Psycholog i Psychoterapeuta - Katarzyna Winiarczyk Psychoterapia przez internet Cała Wielka Brytania

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Psychoterapia, konsultacje psychologiczne, doradztwo psychologiczne przez internet. Możliwość spotkania na Skype, Zoom, Messenger, Whatsapp.
Jeśli w Twojej okolicy nie ma psychoterapeutów lub masz utrudnione dotarcie do gabinetu psychoterapeutycznego z powodu obecnego problemu z coronawirusem, z powodu pracy, opieki na dzieckiem lub innych zobowiązań skorzystaj z psychoterapii przez internet. Terapia przez internet oferowana jest w tej chwili w obniżonej cenie £40 za 60 minutowa konsultacje.

Oferta pomocy psychologicznej obejmuje:

- Depresja, stany lękowe, niepokój, ataki paniki
- Problemy w związkach
- Trauma
- Przemoc
- Problemy rodzinne
- DDA
- Stress zwiazany z emigracja
- Wzmacnianie wiary w swoje możliwości i poczucie własnej wartości
- Motywacja i wyznaczanie kierunku w życiu prywatnym jak i zawodowym
- Anorexia, bulimia, kompulsywne jedzenie
- Utrata bliskich/żałoba
- Problemy z hazardem. alkoholem, narkotykami
- Poszukiwania na drodze rozwoju duchowego

Jestem w pełni wykwalifikowanym psychologiem i psychoterapeuta. Wykształcenie i wiedzę swoja zdobyłam na Uniwersytecie w Edynburgu studiując Psychologię, Podyplomowej Szkole Psychoterapii w Anglii gdzie studiowałam Psychologię Buddyjska i Psychoterapię, jak i na własnej ścieżce rozwoju osobistego i duchowego.
Jestem ubezpieczona i biorę udział w regularnej superwizji.

W swojej prywatnej praktyce wyspecjalizowałam się, w szczególności, w pracy z zaburzeniami lękowymi i nerwicowymi, atakami paniki, oraz trauma. Wierzę, ze w kazdej osobie jest potencjał umożliwiający uzdrowienie, doświadczanie szczęścia i samospełnienia. Kazda osoba, która do mnie przychodzi jest respektowana, szanowana i wspierana na ścieżce własnego rozwoju.

Oprócz prywatnej praktyki mam wiele lat doświadczenia pracując w brytyjskim sektorze zdrowia, w szczególności z osobami z zaburzeniami zdrowia psychicznego jak również z uzależnieniami. Obecnie pracuje jako psychoterapeuta dla Edinburgh and Lothian Council on Alcohol (ELCA) prowadząc terapię dla osób z problemami alkoholowymi.

Prowadzę również regularne warsztaty psychologiczne jak również zajęcia medytacyjne oraz uczę Mindfulness (Uwaznosc) i Kundalini Jogę.

Terapia indywidualna trwa 60 minut, terapia par trwa 90 minut. Sesje odbywaja sie w Edynburgu lub online (przez internet).
Stosuje nowoczesne metody pracy w klientem. Poufnosc jak i ioszanowanie indywidualnosci i godnosci kazdej osoby, ktora poszukuje wsparcia jest moim najwyzszym priorytetem

Mozliwosc 8 tygodniowej terapii Mindfulness (Uwaznosc) w przypadkach depresji, stanów lękowych, traumy, problemów z jedzeniem i jak również problemów z uzależnieniami.

Koszt:
60 minut terapii indywidualnej przez internet: £45
50 minut terapii indywidualnej w gabinecie : £50
90 minut terapii dla par przez internet: £55
80 minut terapii dla par w gabinecie: £60

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
078 2179 6299 (Psychoterapia przez internet w promocyjnej cenie)
Pozostałe
Skype
Terapia przez Skype - kasia931

Lokalizacja

Ulica:
36A Broughton Street
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH1 3SB