Do góry

Psycholog Kliniczny- Konsultacje stacjonarne w Edynburgu oraz przez Skype-Cała Wielka Brytania!

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Diana Nowak-Zegadlo - Chartered Psychologist i Clinical Psychologist o spec. Psychologia Kliniczna oraz Seksuologia Kliniczna, Mecenas Kultury oraz Laureat Konkursu WYBITNY POLAK w SZKOCJI - nagrodzona za realizacje celów i zadań statutowych organizacji oraz za pracę na rzecz naszych Rodaków mieszkajacych w UK.

Jestem współzałożycielem organizacji Polskie Centrum Pomocy Rodzinie w Edynburgu działającej od 2009 roku, prowadze konsultacje indywidualne, telefon zaufania, porady przez skype, poradnictwo online i punkt interwencyjno konsultacyjny dla par i małżeństw. Posiadam wiele wyróżnień i podziękowań za realizacje celów opiekuńczo-wychowawczych i wdrażanie programów profilaktyczno-edukacyjnych wśród dzieci i ich rodzin.
Biorę udział w seminariach naukowych, debatach oraz konferencjach w kraju i za granicą.
Działalność pozarządowa to praca w samorządach lokalnych i w sektorze Organizacji Pozarządowych. Jestem kreatorką społeczności lokalnej, promotorem zdrowego stylu życia, animatorka obrony praw człowieka i godnego życia w rodzinie i w społeczeństwie.
Współpracuje również z NHS- Scotland .

Praktyka zawodowa: Szpital Psychiatryczny w Tworkach, Szpital Wolski w Warszawie, Szkoły Specjalne, Świetlice Środowiskowe, Poradnia Psychologiczna.
Konsultacje przez Skype dają możliwość konsultacji ze specjalistą bez wychodzenia z domu.
Terapia przez skype jest równoprawną formą kontaktu terapeutycznego. Jak pokazują badania skuteczność psychoterapii nie zmniejsza się w zależności od sposobu kontaktu. W kontakcie terapeutycznym kluczową rolę gra relacja, która powstaje między współpracującymi osobami.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07407292913 (Psycholog- Diana Nowak-Zegadlo)
Kom.
Konsultacje przez Skype-Cała Wielka Brytania