Do góry

PurpleBricks

Kategoria:
Agencje mieszkaniowe
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Tak wyglada proces sprzedazy w mojej agencji

Twoja darmowa wycena
Chociaż możesz teraz mieć wyceny wirtualne, dajemy ci wybór, w jaki sposób chcesz się komunikowac. Nasi lokalni eksperci nadal oferują wyceny za pośrednictwem aplikacji do rozmów wideo, takich jak WhatsApp, Skype lub dowolna z preferowanych przez Ciebie platform. Jeśli chcesz miec wycenę w domu, oferujemy teraz bezpieczne spotkania.

Po przeprowadzeniu wyceny otrzymasz pełny raport z wyceny. Obejmuje to wartość nieruchomości, a także wszystkie szczegóły omówione w ramach wyceny.

Następnie możesz poinstruować nas o wprowadzeniu Twojego domu na rynek za stałą opłatą w wysokości £999inc Vat . Możesz zdecydować się na płatność z góry lub możesz odroczyć płatność do 12 miesięcy po opublikowaniu ogłoszenia.

Na polecenie utworzymy Twoją reklamę(bez dodatkowych kosztow). Jeśli wybierzesz wirtualną wycenę, zredagujemy dostarczone nam zdjęcia i w miarę możliwości dodamy plany pięter, a następnie dobrze spreparowany opis. Jeśli wybierzesz wycenę w domu, zgromadzimy je podczas naszej wizyty, postępując zgodnie z rządowymi wytycznymi bezpieczeństwa. Możesz także dodać prezentację wideo do swojego wykazu nieruchomości, aby widzowie mogli przeglądać w zaciszu własnego domu. Twoja nieruchomość zostanie następnie wymieniona na Zoopla, Rightmove i Purplebricks, a my przygotujemy nieruchomosc na sprzedaż.

W dalszym ciągu prosimy klientów o zarządzanie wyświetleniami z potencjalnymi kupującymi za pośrednictwem wirtualnych wyświetleń, o ile to możliwe, za pomocą preferowanych aplikacji do połączeń wideo. Teraz oferujemy również usługi przeglądania domu - Twój lokalny ekspert ds. Nieruchomości może udzielić Ci szczegółowych informacji na temat tego, jak robimy to bezpiecznie. Alternatywnie, kupujący mogą obejrzeć prezentację wideo w reklamie nieruchomości, jeśli została przesłana. Nabywcy mogą rezerwować oglądanie wirtualne lub w domu, a Ty możesz kontrolować czas, w którym się cieszą, zatwierdzając każdy z nich.

Aplikacja Purplebricks pozwala w dowolnym momencie zarządzać sprzedażą, uzyskiwać natychmiastowe informacje zwrotne od kupujących, a nawet akceptować oferty. Twój lokalny ekspert pomoże również w prowadzeniu negocjacji. Po zaakceptowaniu oferty nasz zespół wsparcia posprzedażowego poprowadzi Cię przez proces przenoszenia i będzie gotowy do pomocy w razie jakichkolwiek pytań.

Zapraszam do kontaktu,

Tomasz Ros
Tel. 07982406371
@. Tomasz.Ros@purplebricks.com

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07982406371 (Tomasz Ros, Lokalny Expert Nieruchomości)
Pozostałe
Profil

Lokalizacja

Ulica:
61 24 Saughton Mains Bank
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH11 3QY