Do góry

radek.art.pl

Kategoria:
Foto i video
Obszar:
Edynburg

Opis

Zajmuję się fotografią odwielu lat, traktując ją jako pasję.

Jako że fascynuje mnie przede wszystkim fotografia ludzi, pragnę zaoferować swoje pomysły innym, jednocześnie samemu czerpiąc z nich radość oraz inspirację. Poprzez nabyte doświadczenie w fotografii artystycznej moje zdjęcia komercyjne, zależnie od tematu, miewają artystyczny rys, szczególnie gdy mogę sobie pozwolić na wykonywanie zdjęć czarno-białych, które to lubię najbardziej (aczkolwiek nie uciekam od koloru). Wielokrotnie forografowałem dzieci, tak indywidualnie jak i na warsztatach (posiadam rejestrację PVG upoważniającą mnie do pracy z dziećmi).

Warsztatu uczyłem się na fotografii tradycyjnej, która nie wybacza błędów tak jak cyfrowa. Jednocześnie zainwestowałem w najnowocześniejszy sprzęt, co pozwala mi na wykonywanie zdjęć w najwyższej jakości w każdych warunkach oświetleniowych, przy zachowaniu dyskrecji.

Podczas fotografowania cenię sobie przyjemną atmosferę, spokój oraz dobry kontakt, dlatego najchętniej wykonuję kameralne sesje w Twoim naturalnym otoczeniu i w naturalnym świetle, tak w pomieszczeniu jak i w plenerze, nazyczenie w studio. Jednakże nie ograniczam się do poniższych i jestem otwarty na wszelkie propozycje:

- portrety indywidualne i rodzinne
- sesje ciążowe, dziecięce, itp.
- kameralne ceremonie ślubne
- śluby i komunie
- wszelkie inne pomysły do ustalenia
- sesje studyjne
- fotografia czarno-biała

Warunki oraz pomysły chętnie ustalę indywidualnie z każdym zainteresowanym. Proszę pisać lub dzwonić w sprawie jakichkolwiek pytań.

Więcej moich zdjęć na http://radek.art.pl

Zdjęcia robię z pasją, bo lubię je robić. Przy czym znam się na tym czym się zajmuję.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
0785 320 7469 (Radek)
Pozostałe