Do góry

Spongy Valeting

Kategoria:
Sprzątanie
Obszar:
Edynburg

Opis

Zajmujemy się mobilnym czyszczeniem samochodów na terenie Edynburga i okolic (kody pocztowe od EH1 do EH30 i od EH52 do EH54). Możemy wyczyścić twój samochód zarówno pod twoim domem jak i na parkingu twojego biura.
Wszystkie pakiety są dostosowane do potrzeb naszych klientów.
Full Sponge Valet został stworzony dla nienawidzących bałaganu. Jeśli nie lubisz kurzu, plam i innych dowodów codziennego użytkowania samochodu, ten pakiet spełni twoje oczekiwania.
Jesteś rodzicem lub właścicielem zwierzaka? Lubisz zabierać swoje zwierzaki lub dzieci na podróże samochodem? My też :) Niestety zarówno dzieci, jak i zwierzęta domowe zostawiają plamy, okruchy i włosy. Rozwiążemy to, jeśli wybierzesz Special Full Sponge Valet! Twoje siedzenia i podszewka dachu będą wyprane, a wszystkie włosy zostaną usunięte. Co więcej, wszystkie naklejki, które dzieci umieszczają na oknach, również zostaną usunięte (oczywiście, jeśli tego chcesz).
Specjalne okazja zbliża się wielkimi krokami? Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, ślub lub teściowa i chcesz zrobić dobre wrażenie? Po skorzystaniu z usługi Superior Sponge Valet twój samochód zostanie przywrócony do stanu salonowego i zrobi na wszystkich wrażenie. Ten pakiet nadaje się również jeśli planujesz sprzedać samochód.
Nie masz wtyczki elektrycznej w pobliżu miejsca parkingowego? To nie jest dla nas problem. Posiadamy własny generator prądu i beczki z wodą.
Aby dokonać rezerwacji, zadzwoń 0770 978 3370

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
0770 978 3370 (Joanna)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela:
9:00 - 20:00