Do góry

Sylwia Zimierska

Kategoria:
Język angielski
Obszar:
Falkirk

Opis

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej o specjalności nauczyciel. Dyplom uzyskałam w 2011 roku, jednak już w trakcie studiów udzielałam lekcji indywidualnych oraz odbywałam praktykę w prywatnej szkole językowej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy trenera językowego.

Swoją "brytyjską" przygodę rozpoczęłam w 2012 roku w Londynie skąd rok później przeprowadziłam się do Falkirk.

Cechuje mnie indywidualne podejście do uczniów, w zależności od potrzeb dobieram odpowiednią metodę oraz materiały. Bez względu czy chcesz uczyć się języka od podstaw czy też podszlifować akcent, gramatykę lub zwyczajnie odbyć kilka lekcji tematycznych np. przed rozmową kwalifikacyjną, wizytą w urzędzie, a nawet porodem w szpitalu skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie pokonamy Twoje bariery językowe.

Chętnie pomogę Ci zredagować CV oraz list motywacyjny, wypełnić różnorodne formularze, wykonać telefon w języku angielskim, a nawet mogę towarzyszyć Ci podczas wizyty w urzędzie czy banku, u lekarza czy dostawcy usług.

Być może potrzebujesz pomocy dla Twojego dziecka, które nie rozumie pewnych zagadnień ze szkoły, a Twoje umiejętności językowe nie potrafią temu sprostać.

Mieszkam w Falkirk i oferuję spotkania u mnie lub mogę dojechać do Ciebie w zależności od dystansu. Oferuję również lekcje online przez Skype lub inny komunikator.

Gorąco zachęcam do kontaktu!

Do usłyszenia!

Sylwia 07913342019

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07913 342 019 (Sylwia)
Pozostałe