Do góry

Sylwia Zimierska

Kategoria:
Język angielski
Obszar:
Falkirk

Opis

Witam kochani!

Nazywam się Sylwia Zimierska i jestem absolwentką Filologii Angielskiej o specjalności nauczyciel. Dyplom uzyskałam w 2011 roku, jednak już w trakcie studiów udzielałam lekcji indywidualnych oraz odbywałam praktykę w prywatnej szkole językowej.

Swoją "brytyjską" przygodę rozpoczęłam w 2012 roku w Londynie skąd rok później przeprowadziłam się do Falkirk.

Moje wykształcenie dało mi doskonałą bazę oraz pozwoliło zrozumieć jak skutecznie nauczać innych, jednak prawdziwą szkołą języka "żywego" było 6 lat pracy jako Manager Greggsa, który obsługuje średnio 350-400 klientów dziennie.
Kierowanie 15 osobowym zespołem składającym się w 100% ze Szkotów sprawiło, że mam świadomość jak tubylcy porozumiewają się na co dzień.

Mam bardzo indywidualne podejście do uczniów, w zależności od potrzeb dobieram odpowiednią metodę oraz materiały. Bez względu czy chcesz uczyć się języka od podstaw czy też podszlifować akcent, gramatykę lub zwyczajnie odbyć kilka lekcji tematycznych np. przed rozmową kwalifikacyjną, wizytą w urzędzie, a nawet porodem w szpitalu skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie pokonamy Twoje bariery językowe.

Chętnie pomogę Ci zredagować CV oraz list motywacyjny, wypełnić różnorodne formularze, wykonać telefon w języku angielskim, a nawet mogę towarzyszyć Ci podczas wizyty w urzędzie czy banku, u lekarza czy dostawcy usług. Być może potrzebujesz pomocy dla Twojego dziecka, które nie rozumie pewnych zagadnień ze szkoły, a Twoje umiejętności językowe nie potrafią temu sprostać.

Mieszkam w Falkirk i oferuję spotkania u mnie lub mogę dojechać do Ciebie w zależności od dystansu. Oferuję również lekcje online przez Skype lub inny komunikator.

Gorąco zachęcam do kontaktu! Pamiętaj, nie ma głupich pytań oraz "there's no job too small"

Do usłyszenia!

Sylwia 079 1334 2019
sylwia.tabola@gmail.com

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
079 1334 2019 (Sylwia)
Pozostałe