Do góry

TANIE KURSY - ONLINE CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – NVQ LEVEL 1-2-3. UPRAWNIENIE NA MASZYNY BUDOWLANE KOPARKI WYWROTKI WALCE

Kategoria:
Szkolenia zawodowe
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Chcesz odmienić swoją sytuację materialną i zaczac zarabiac od £16/h do £28/h? Podnieść stopę życiową, a może potrzebujesz rozwoju i nowych perspektyw zawodowych? Zapraszamy do nas! Oferujemy rozmaite kursy na koparki CPCS - ONLINE CSCS - CPCS - IPAF - NPORS - CPC 35H - NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS
kursy cpcs na maszyny budowlane lub wózki widłowe, a może zainteresuje cię szkolenie podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker?

Kim jesteśmy?

Już od wielu lat prowadzimy szkolenia na maszyny budowlane koparki i wózki widłowe oraz na I na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker . Sukcesywnie włączamy do naszej oferty także szereg innych kursów i szkoleń.
Nasza propozycja skierowana jest do osób ambitnych, chcących zmienić swoją ścieżkę zawodową, nabyć dodatkowe uprawnienia cpcs albo szukać pracy w lepszym, bardziej perspektywicznym zawodzie.

Kursy, jakie organizujemy?
Oferujemy ponad 100 kursow w naszej ofercie:
ONLINE CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS

Wszystkie wozki widlowe- counterbalance , reach truck, bendi, llop i wiecej.
Wszystkie maszyny budowlane- koparki, wywrotki, ladowarki, walce, koparki, wozki teleskopowe i wiecej.

Sprawdź nas na www.empiretrainingservices.co.uk

Kto będzie cię szkolił?

Kurs na wózki widłowe i szkolenia na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker, a także szkolenia na maszyny budowlane cpcs, jak np. kurs na koparki czy kurs na wywrotki lub ladowrke prowadzą wyspecjalizowani instruktorzy, posiadający niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia cpcs.
Gwarantujemy łatwy i przystępny tryb szkolenia. Kurs na wózki widłowe, a także szkolenia na platformy nożycowe ipaf oraz kursy na inne maszyny budowlane cpcs odbywają się w formie teoretycznej oraz praktycznej. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do szkolenia, wysokiej klasy, nowoczesnym i w pełni ubezpieczonym.

Co da ci kurs na operatora wózków widłowych lub maszyn budowlanych?

Szkolenie na operatora wózków widłowych ja i kurs na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker gwarantuje ci dobrze płatną pracę w magazynach, fabrykach czy nawet w sklepach. To wciąż bardzo pożądana umiejętność w Wielkiej Brytanii. Jeśli zatem chcesz zmienić swoją pozycję zawodową oferujemy ci kurs na wózki widłowe i szkolenie na I na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker. Cena to nasz atut, ponieważ jest niska i atrakcyjna dla każdego, kto naprawdę chce zmienić coś w swojej karierze.

Prowadzimy także Szkolenia CPC 35 godzin UK .Kursy CPC w UK
Świadectwo kwalifikacji zawodowych, Driver CPC

UWAGA:

Jesli nie posiadasz wlasnego transportu, nie ma problemu ! Mozemy cie odebrac ze stacje kolejowej, a po ukonczeniu kursu odwieziemy cie z powrotem na pociag lub autobus.

Kontakt: 02036 333 949 LUB 07914 342 269

Email: empirediploma@gmail.com

http://empiretrainingservices.co.uk

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
02036 333 949 (pawel)
Kom.
07914 342 269 (pawel)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela:
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Ulica:
unit 1-2 wellingborough road
Miasto:
Wellingborough
Kod pocztowy:
NN8 4BW