Do góry

! tommedia - Profesjonalne strony internetowe i sklepy online UK, wizytówki, ulotki, druk

Kategoria:
Projektowanie stron internetowych
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Strony www – Projektowanie oraz wykonanie funkcjonalnej strony www, strona może zawierać animowane elementy flash, strona może się składać z jednej podstrony tzw. „strona wizytówka” lub ilość podstron zależna od potrzeb Klienta. Oferujemy Naszym Klientom także zarządzanie i administrowanie stronami www poprzez;tzw. panel CMS. Klient dostaje własny panel administracyjny i po zalogowaniu się na swoją stronę, sam sobie aktualizuje stronę o np. nowe produkty, dodaje lub usuwa zdjęcia i teksty.

Hosting – oferujemy zakup adresu www tak zwanej domeny, utrzymanie stron internetowych i aplikacji internetowych oraz poczty elektronicznej na naszych serwerach. W ramach utrzymania stron internetowych oferujemy dostęp do statystyk odwiedzin oraz opiekę techniczną nad stroną www oraz czuwamy nad bezawaryjnością działania serwera i związanych z nim usług.

Projekty i druk – Projektujemy wszelkiego rodzaju papierowe materialy reklamowe począwszy od wizytówki, papiery firmowe, ulotki, karty menu, foldery reklamowe, po wielkoformatowe szyldy. Zapewniamy także wydruk z dostawą pod wskazany adres.

Zobacz też naszą siostrzaną stronę www.wizytowki.co.uk

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07722 89 5511 (Tomasz)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
10:00 - 13:00
Niedziela:
Zamknięte