Do góry

Twoje Biuro- Daria

Kategoria:
Pomoc w sprawach urzędowych
Obszar:
Edynburg

Opis

Drodzy Państwo,

Zapraszamy do Twojego Biura. Posiadam 6-cio letnie doświadczenie jako pomocnik w sprawach urzędowych .Wykonuje usługi na terenie całej Szkocji. Porady oraz formularze wypełniamy również online. 100% prywatności i bezpieczeństwa. Każda sprawa i każdy klient rozpatrywany jest indywidualnie i robimy wszystko,aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla każdej sprawy. PORADY ZAWSZE UDZIELANE SĄ ZA DARMO. Jeżeli uznasz,że jednak potrzebujesz pomocy - wtedy zaczynamy działać!

Nie ma spraw ważnych i ważniejszych. Zajmujemy się wszystkim od wypełniania aplikacji o zasiłek, pomoc w aplikowaniu o mieszkanie, rozliczenia. Dzwonimy jeżeli nie czujesz się pewnie rozmawiając w obcym języku a jeżeli jest potrzeba asystujemy na spotkaniach w urzędzie pracy, w szpitalu czy w councilu.
Specjalizujemy się w odwołaniach oraz w negocjacjach z urzędem jeżeli masz do zwrotu np nadpłacony tax credit lub nie przyznano Ci zasilku a masz postawy aby go pobierac.

Zycie pisze rozne scenariusze i najważniejsze aby nie czekać aż sprawa się sama wyjaśni. Jeżeli masz problem zadzwoń lub napisz emails. Udzielamy darmowej porady. Jeżeli nie czujesz sie na silach pomożemy prowadzić sprawę od początku do końca.
Jestesmy biurem,ale takim biurem które wyslucha i doradzi.

Zapraszam

Daria J.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07564710381 (Twoje Biuro- Daria)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
Całodobowo
Sobota - Niedziela:
Zamknięte