Do góry

VarsoviaFX

Kategoria:
Transfery pieniężne
Obszar:
Cała Anglia

Opis

VarsoviaFX powstała w 2013 roku, jako odpowiedz na potrzeby klientów chcących wysłać pieniądze do Polski szybciej, wygodniej i taniej niż za pośrednictwem banku. Mimo młodego wieku firma może pochwalić się ponad 100 placówkami agencyjnymi na terenie całego UK oraz wieloma tysiącami zadowolonych i lojalnych klientów.

Od początku istnienia firmy kierujemy się trzema podstawowymi wartościami.

Wierzymy, ze przelewy do Polski musza być:

- Szybkie

Pieniądze potrzebne w Polsce „na już”? Z nami to nie problem! W ofercie posiadamy szeroki wachlarz przelewów, z których najszybszy zasila konto już w 10 minut! Musisz wysłać gotówkę? To tez nie problem- przekaz do odbioru w gotowce dociera w zaledwie 20 minut a pieniądze są do odbioru w jednej z ponad 5.000 placówek Banku Pocztowego w Polsce.

- Wygodne

Wolisz wysyłać pieniądze przez Internet, czy może preferujesz wykonywać transakcje podczas spotkań w biurze księgowym lub robiąc codzienne zakupy w swoim osiedlowym polskim sklepie? Płatności karta, czy gotówką? Z nami możesz wybrać najwygodniejsza dla siebie metodę przesyłania pieniędzy do Polski!

- Bezpieczne

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy- nasz system został stworzony w oparciu o najnowocześniejsze oraz niezwodne rozwiązania. Każda z wykonanych transakcji jest monitorowana a za jej prawidłowość odpowiada szereg specjalnie dobranych zabezpieczeń.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
02080993767
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 20:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
Zamknięte