Do góry

Violet's Beauty and Massage Studio

Kategoria:
Rehabilitanci i masażyści
Obszar:
Edynburg

Opis

Codzienność zostaw za drzwiami i pozwól się przenieść w świat odprężenia, wypoczynku i cudownego rozluźnienia. Profesjonalny masaż szwedzki, sportowy lub aromaterapautyczny, w zależności od Twoich potrzeb.

Masaże i zabiegi w Edynburgu

Masaż szwedzki
Masaż szwedzki, dzięki specjalnym technikom ucisku, pozwala na odprężenie, przynosi też wiele korzyści dla zdrowia. Obecnie jest najpopularniejszym rodzajem masażu stosowanym w Europie Zachodniej. Masaż szwedzki, oprócz wielu korzyści zdrowotnych, pomaga odprężyć się i zrelaksować. Poleca się go szczególnie osobom, które pierwszy raz korzystają z usług masażysty.
Plecy, kark i ramiona - £20 (30min)
Masaż całego ciała - £40 (60min)

Masaż głębokich tkanek miękkich
Masaż głębokich tkanek miękkich. Celem masażu głębokiego jest zniwelowanie dolegliwości bólowych, polepszenie postawy ciała, zwiększenie giętkości i płynności ruchu. Niektóre zabiegi stosowane w masażu głębokim są bardzo podobne jak w masażu terapeutycznym. Przypomina masaż szwedzki, jednak masaż głęboki charakteryzuje się dużo wolniejszym ruchem, głębszym naciskiem oraz skoncentrowaniem na strefach napięcia i bólu.
Plecy, kark i ramiona - £20 (30min)
Masaż całego ciała - £40 (60min)

Masaż aromaterapeutyczny
Masaż aromaterapeutyczny, to zabieg wykonywany z zastosowaniem olejków eterycznych. Olejki dobierane są do konkretnej osoby i dostosowane są do jej potrzeb. Masaż aromaterapeutyczny jest znacznie łagodniejszy i delikatniejszy od masażu szwedzkiego, mimo to daje doskonałe efekty w rozluźnieniu napiętych mięśni.
Masaż aromaterapeutyczny - £35 (60min)

Masaż Ciążowy
Relaksujący masaż, dostosowany do potrzeb przyszłych mam. Pozwala nie tylko się zrelaksować, ale również zmniejsza typowe problemy, które pojawiają się w ciąży, takie jak opuchlizna i ból kręgosłupa.
Masaż ciążowy - £65 (90min)

Oczyszczanie plecow z masazem - £55 (60min)
Henna
Henna i regulacja brwi - £10
Henna rzęs - £7

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07954600797 (Masaże - Violet's Beauty Room)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
10:00 - 16:30
Wtorek:
10:00 - 20:00
Środa:
10:00 - 13:30
Czwartek:
10:00 - 16:30
Piątek - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
6 Parkside Street
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH8 9RL