Do góry

Zespół Psychologów w Edynburgu, Glasgow, Livingston

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Edynburg

Opis

Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów wykształconych w Wielkiej Brytanii i Polsce z długoletnim doświadczeniem w pracy z psychologicznymi problemami oraz cierpieniem emocjonalnym i egzystencjalnym. Posiadamy dużą wiedzę i praktykę w zakresie samorozwoju, pogłębiania uważności oraz samoświadomości. Jesteśmy członkami Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS) oraz Brytyjskiego Stowarzyszenia Terapii i Psychoterapii (BACP). Jesteśmy ubezpieczeni i bierzemy udział w regularnej superwizji.

Proponujemy psychoterapię krotko i długoterminową, konsultacje i porady psychologiczne, terapię indywidualną lub par oraz interwencje kryzysowe.

Przyjmujemy w:
-Edynburgu
-Glasgow
-Livingston

Pracujemy w różnych tradycjach psychoterapeutycznych:
-Pluralistic/integrative
-Person-Centred
-Cognitive Behavioural
-Mindfulness

Sesja trwa 50-60 minut indywidualnie lub 80-90 minut dla par.
Sesja Indywidualna £50
Sesja dla par/rodzin £65

Dla osób w trudnej sytuacji finansowej i studentów limitowana ilość miejsc po obniżonych cenach.

Zapraszamy.
Tel. 07440 57 47 15
Email: psycholog.edynburg@gmail.com

Monika Szymańska
Jestem psychologiem i psychoterapeutą z kilkuletnim stażem i z dużym doświadczeniem w pracy z osobami dotkniętym problemami i zaburzeniami psychicznymi. Posiadam rozległą wiedzę jak i praktykę w zakresie przemocy domowej oraz związanej z nią traumą. Jestem absolwentką Persona Counselling and Psychotherapy (PgDip) akredytowanym przez Stirling University i BACP w Wielkiej Brytanii. Ukończyłam również studia z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu gdzie uzyskałam tytuł magistra (Master of Psychology). Dodatkowo brałam udział w wielu treningach i szkoleniach z zakresu przemocy domowej i seksualnej, problemów i zaburzeń psychicznych.

Dr Krzysztof P. Zwolan
Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z rozwojem osobistym i psychologicznym a także z zaburzeniami psychicznymi różnego rodzaju. Jestem doktorem psychologii (Counselling Psychology) i zajmuję się pracą badawczą w temacie głębi relacji i skuteczności psychoterapii. Ukończyłem także wiele dodatkowych kursów w tematach takich jak mindfulness (MBSR), play therapy, samobójstwo, wykorzystanie seksualne, trauma, zaburzenia psychiczne, samookaleczenie, agresja i inne.

Daria Czajkowska
Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy psychologa, psychoterapeuty. Jestem absolwentką Uniwersytetu M. Curie-Skłodowskiej o specjalności psychologia kliniczna oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Ukończyłam 4-letni kurs w Centrum Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej (Cognitive Behavioral Therapy). Swoje kwalifikacje zawodowe zdobywałam w warszawskich renomowanych Centrach Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmowałam się psychoterapią indywidualną zaburzeń lękowych, psychosomatycznych, obsesyjno–kompulsywnych, depresji oraz zaburzeń osobowości.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07440 57 47 15 (Psycholog)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
The Edina Studio, 65 Brunswick Road
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH7 5PD