Do góry

Betoniarz

Miasto:
Birmingham
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
24.1.2020
Wyświetleń:
80

Opis

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce pracy: Wielka Brytania
Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko: Betoniarz

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie,
- możliwość długotrwałej współpracy
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
- zatrudnienie na umowie angielskiej

Zakres obowiązków:
- wylewanie mieszanki betonowej i obróbka betonu
- wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
- doświadczenie na stanowisku Betoniarz
- umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziana)
- znajomość j. angielskiego (mile widziana)
- brak lęku wysokości

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z dopiskiem "betoniarz".

Kontakt

Kontakt:
AleksanderHR
Profil:
aleksander.kopanczyk@polskihr.eu

Lokalizacja

Miasto:
Birmingham