Do góry

Monter wykładzin

Miasto:
Birmingham
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
24.1.2020
Wyświetleń:
94

Opis

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce pracy: Wielka Brytania
Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy Montera wykładzin

Obowiązki:
- przygotowanie podłoża do montażu wykładziny
- montaż wykładzin
- obsługa narzędzi

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
- możliwość długotrwałej współpracy
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
- zatrudnienie na umowie angielskiej

Wymagania:
- doświadczenie w montażu wykładzin różnego typu
- samodzielność w pracy
- dokładność, precyzja, estetyka wykonania
- umiejętność obsługi narzędzi do montażu (zgrzewarki, frezarki, przycinarki itp.)
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych niezbędnych do wykonania montażu
- znajomość j. angielskiego (mile widziana)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z dopiskiem "monter wykładzin".

Kontakt

Kontakt:
AleksanderHR
Profil:
aleksander.kopanczyk@polskihr.eu

Lokalizacja

Miasto:
Birmingham