Do góry

Praca na produkcji LochFyne/Szkocja

Miasto:
Cairndow
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
4.10.2019
Wyświetleń:
1761

Opis

Agencja Be Personnel Ltd obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Loch Fyne, Szkocja
Stawka: £8.25 + nadgodziny: x1.5

Jezyk angielski nie jest wymagany.

WYMAGANIA:
- przygotowanie do pracy w chlodnych warunkach
- przygotowanie do pracy stojacej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca na linii produkcyjnej
- wazenie, porcjowanie, pakowanie, patroszenie surowego oraz wedzonego lososia i/lub owocow morza.

OFERUJEMY:
- prace w pelnym wymiarze godzin z mozliwoscia nadgodzin
- prace od poniedzialku do piatku (w piatki krotszy dzien pracy)
- prace do stycznia 2020 z mozliwoscia przedluzenia
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, numeru NI jak równiez otwarcia konta bankowego.

Nasza agencja znajduje sie w samym centrum pieknych Highlandow, wiec jesli chcesz zmienic otoczenie, zaczac nowa przygode lub chcesz zarobic dodatkowa gotowke na przyszly rok, ta oferta jest dla Ciebie.

Kontakt - Jarek- 01349 883303 lub email: jarek@bepersonneltd.com

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Jarek Jablonski
Profil:
Telefon:
01349 883303
jarek@bepersonneltd.com

Lokalizacja

Kod pocztowy:
PA26 8BL
Miasto:
Cairndow