Do góry

Car Valeter Dunfermline/Kirkcaldy

Miasto:
Dunfermline
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
3.4.2024
Data modyfikacji:
3.4.2024
Wyświetleń:
781

Opis

Firma TLC Car Care poszukuje osób na stanowisko Car Valeter. Oferujemy pracę w salonach samochodowych na terenie Dunfermline/Kirkcaldy

Jeśli interesuje Cię praca w branży motoryzacyjnej oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie autodetailingu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie £11.44 za godzinę
- Płatny urlop, ubezpieczenie
- Pracę wśród różnorodnych marek samochodowych
- Pełny trening i szkolenia z zakresu pracy na stanowisku Car Valeter
- Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- Prawo jazdy
- Znajomość podstaw języka angielskiego
- Dyspozycyjność i chęć do pracy
- Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną

Twoje zadania będą obejmować:
- Profesjonalne mycie, suszenie, odkurzanie i czyszczenie wnetrz samochodów przy użyciu wysokiej jakości produktów czyszczących
- Polerowanie samochodów przy użyciu specjalnych polerek, niwelowanie drobnych rys i zarysowan na karoserii samochodu
- Utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane, ale nie jest konieczne. Wszystkim kandydatom zapewniamy pełen trening.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 07469140218 lub drogą mailową na adres [email protected].

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Michal
Profil:
Telefon:
07469140218

Lokalizacja

Miasto:
Dunfermline