Do góry

Gospodyni housekeeping full time

Miasto:
Edynburg
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
4.12.2019
Wyświetleń:
1756

Opis

Connect Appointments Hospitality Division rekrutuje obecnie rzetelnej, pracowitej gospodyni w imieniu naszego luksusowego, ekskluzywnego klienta hotelowego z siedzibą w samym sercu pięknego miasta Edynburg.
Idealny kandydat zapewni spójność usług sprzątania w pokojach hotelowych i miejscach publicznych w obiekcie przez cały czas. Utrzymanie bardzo wysokiego poziomu jakości i najwyższego poziomu higieny. Oczekuje się, że będziesz sprzątał 13 pokoi o wysokim standardzie podczas zmiany, z około 35-minutowym czasem realizacji na pokój.
Ta rola byłaby odpowiednia dla doświadczonej Gospodyni z podobnego 4/5-gwiazdkowego hotelu.
Jako gospodyni domowa musisz mieć „pozytywne nastawienie do działania”, a jednocześnie być przystępnym, ponieważ możesz mieć kontakt z gośćmi, oraz mieć przyjazne nastawienie i podejście oparte na jakości do wszystkiego, co robisz.
Niezbędne jest posiadanie wcześniejszego doświadczenia w sprzątaniu w środowisku hotelowym, biorąc pod uwagę poziom odpowiedzialności, jaki wiąże się z tą rolą.

W zamian odpowiedni kandydat na Gospodynię otrzyma konkurencyjny pakiet wynagrodzeń podstawowych na podstawie 40-godzinnego tygodnia pracy, pracując 5 z 7 dni. Zmiany 08:00 - 16:00. Dostaniesz posiłki na służbie i otrzymasz mundur. Szkolenie zostanie przeprowadzone na indukcji.
Proszee wyslij swoje CV natalie.wood@connectappointments.co.uk

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Natalie
Profil:
Telefon:
07787634253
Email:
natalie.wood@connectappointments.co.uk

Lokalizacja

Miasto:
Edynburg