Do góry

Robotnik ziemny, Edynburg

Miasto:
Edynburg
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
28.6.2022
Wyświetleń:
881

Opis

Oferujemy pracę stałą dla doświadczonych robotników ziemnych w firmie ogrodniczo-budowlanej.
Prace w 2 osobowych zespołach

Lokalizacja: Edinburgh i okolice

Obowiązki:
Zagospodarowanie zewnętrzne: Przygotowanie podłoża, mieszanie betonu, drenaż, wpusty, asfaltowanie, układanie krawężników
Przenoszenie sprzętu i materiałów zgodnie z wymaganiami oraz utrzymywanie miejsca w czystości i porządku
Dodatkowe zadania, takie jak zadarnianie, siew i sadzenie
Umiejętność czytania rysunków terenu i postépowania zgodnie za wskazówkami zgodnie z instrukcjami
Dopełnienie formalności przy odbiorze materiałów
Właściwa obsługa i pielęgnacja firmowego sprzętu, narzędzi i pojazdów
Stosowanie sie do zaleceń i wytycznych BHP

Praca w pełnym wymiarze godzin: 8:00 – 17:00

Wymagane prawo jazdy i umiejętność prowadzenia: samochód firmowy oraz narzędzia dostarcza pracodawca.

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia £10 - £12 per hour.
Płatność wynagrodzenia tygodniowo.
Godzinny bonus £1 wypłacany w zależności od standardu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (Katarzyna 07899 837018 / Ewa 07817830902) lub przesłanie CV na email: [email protected] (w tytule prosimy wpisać ‘groundworker 0522’)

Pol-UK Recruitment Ltd.
www.pol-uk.biz

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Profil:
Telefon:
07899837018/07817830902

Lokalizacja

Miasto:
Edynburg