Do góry

Pracownicy Produkcyjni

Miasto:
Edynburg
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
24.6.2022
Wyświetleń:
421

Opis

ZAKŁADY PRODUKCJI ŻYWNOŚCI - NATYCHMIASTOWY START

Escape Recruitment poszukuje pracowników produkcji żywności dla firmy produkującej ciastka z siedzibą w Edynburgu.

Doświadczenie produkcyjne jest korzystne, ale jeśli masz odpowiednie nastawienie i chcesz się uczyć, zapewnione zostanie pełne szkolenie

To jest stała, tymczasowa rola w pełnym wymiarze godzin.

Praca polega na:

Zbieranie ciastek z linii
Pakowanie ciastek
Wspieranie produkcji świątecznych
Ogólne obowiązki związane z pakowaniem

Pracownicy skorzystają z:
Dotowanych posiłkow w stołówce (*tylko zmiany dzienne i backshift)
Ciastka po obniżonej cenie w sklepie na miejscu
Wyplaty Tygodniówe
Weekendy wolne – Chociaż istnieje opcja nadgodzin jeśli chcesz,

Dzienna zmiana - 06:00-14:00 - 9,50 wzrasta do 9,83 po podpisaniu umowy.
Back Shift - 14:00-22:00 - 9,90 wzrasta do 10,35 po podpisaniu umowy
Nocna zmiana – 22:00-06:00 – 10,20 wzrasta do 10,86 po podpisaniu umowy

Jezyk Angielski nie jest wymagany

Zainteresowany/na ?
Prosz o CV na [email protected]

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Pawel Kania
Profil:

Lokalizacja

Miasto:
Edynburg