Do góry

Technik testowy zespołów PCB

Miasto:
Edynburg
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
4.8.2022
Wyświetleń:
352

Opis

Oferta pracy stałej w firmie produkującej PCB.
Wykonywanie testów funkcjonalnych i diagnostyki złożonych zespołów elektronicznych. Diagnostyka do wykonania na poziomie komponentów zarówno dla produktu podstawowego, jak i napraw.
Prowadzenie dokładnych zapisów testów, wykonywanie wszelkich zadań konserwacyjnych i wspomaganie innych dyscyplin w celu poprawy ogólnych kosztów i jakości produktu.

Główne obowiązki:

• Podstawowym obowiązkiem jest diagnozowanie złożonych zespołów elektronicznych aż do poziomu komponentów w przypadku wadliwych produktów i zalecenie odpowiednich działań naprawczych.
• Wykonywanie testów funkcjonalnych zespołów elektronicznych zgodnie z wymogami kontraktowymi, jakościowymi i harmonogramowymi.
Diagnozowanie usterek związanych ze sprzętem testowym.
• Wykonanie planów konserwacji zapobiegawczej i kalibracji sprzętu testowego.
Rejestrowanie dokładnych zapisów z testów i dostarczanie wymaganych raportów wydajności i awarii.
• Wspomaganie działu inżynierii we wszelkich trwających dochodzeniach/inicjatywach.
Pomoc w ciągłej poprawie wydajności w wyznaczonych obszarach testowych.

Wymagania:

Niezbędne:

• Minimum HNC w elektronice lub ekwiwalent
• Duże doświadczenie w testowaniu i diagnostyce złożonych analogowych i cyfrowych zespołów elektronicznych aż do poziomu komponentów.
• Udowodniona umiejętność konfigurowania i wykorzystywania różnego rodzaju sprzętu laboratoryjnego do ręcznego testowania produkcji i debugowania.
• Dobra znajomość elektroniki (w tym wiedza teoretyczna i praktyczna na temat obwodów analogowych i cyfrowych), umiejętność interpretacji schematów obwodów i skuteczna komunikacja funkcjonalności obwodów.
• Umiejętność interpretacji specyfikacji testów w celu wykonania manualnych wymagań dotyczących testów produkcyjnych i debugowania.

• Praca zgodnie z harmonogramami produkcji bez uszczerbku dla jakości produktu i jakichkolwiek wymagań umownych.

Pożądane:

• Duże doświadczenie i wiedza na temat różnych ATE
• Pewność siebie, samowystarczalność, umiejętność pracy przy niewielkim nadzorze
• Umiejętność komunikowania się na wszystkich poziomach w wielu dyscyplinach
• Elastyczność w godzinach pracy.

Oferta pracy stałej.
Wynagrodzenie £13.50 na godzinę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie danych na adres email ( w tytule prosimy wpisac 'TechnikTestowyPCB0622')

Pol-UK Recruitment Ltd.
www.pol-uk.biz

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Profil:
Telefon:
07899837018/07817830902

Lokalizacja

Miasto:
Edynburg