Do góry

Doradca/Broker

Miasto:
Glasgow
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
Wczoraj 07:42
Wyświetleń:
511

Opis

Firma Profit Tree poszukuje ludzi na stanowisko:
– KONSULTANT/DORADCA

Oferujemy:
– nielimitowany czas pracy
– atrakcyjne zarobki
– bonusy, premie, wycieczki
– profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
– możliwość rozwoju zawodowego
– awanse w strukturach firmy
– pracę w zgranym zespole
– praca w biurze lub w domu
– służbowy laptop

Obowiązki:
– aktywne poszukiwania klientów
– prowadzenie rozmów z klientami
– obsługa istniejącego pakietu klientów firmy
– uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
– budowanie pozytywnego wizerunku znanej marki na rynku wśród klientów
– realizacja planów i budowanie długofalowych relacji z klientem

Wymagania:
» Niekaralność
» Uczciwe podejście do klienta i biznesu
» Język angielski w stopniu komunikatywnym. Dodatkowym atutem będzie wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny jak również komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Jeżeli czujesz, że to Twój czas, by dokonać zmiany wyślij do nas swoje CV lub zaszwoń:

Anna Kutera
Tel. 07722528994
email: anna.kutera@profittree.co.uk
Biuro:
33 Dalmarnock Rd
G40 4LA GLASGOW
Profit Tree Biuro 104

Grupa „Profit Tree” to najczęściej wybierany broker finansowy wśród Polaków w Wielkiej Brytanii.

Profit Tree Limited - Profit Tree Ltd FRN 575562 is Registered Introducer of directly authorised and regulated firm Profit Tree Finance Ltd FRN 553266 / 2nd Floor, 65 Jeddo Road, London, W12 9ED Company No. 07309754, www.profittree.co.uk, Tel. 0207 1833 604 office@profittree.co.uk

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Anna
Telefon:
07722528994
anna.kutera@profittree.co.uk

Lokalizacja

Miasto:
Glasgow