Do góry

HANDYMAN OD ZARAZ

Miasto:
Glasgow
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
7.9.2020
Wyświetleń:
783

Opis

Firma PJD poszukuje ogolnobudowlancow do pracy w calej Szkocji przy remontach sklepow sieci LIDL

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Handyman

Obowiązki:

wszelkie drobne prace remontowe oraz budowlane

drobne prace hydrauliczne

drobne prace elektryczne:

prace dekoratorskie-szpachlowanie,naprawa ścian,przygotowanie do malowania oraz malowanie

różnorodne drobne prace naprawcze budowlane ( cieknace dachy , wymiana plytek)

Oczekiwania:

- ogólnobudowlaniec z doświadczeniem przy różnorodnych pracach budowlanych

- prawo jazdy kategorii B

- doświadczenie w poruszaniu się samochodem / vanem po terenie Szkocji

- samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz ewentualnie pracy pomocnika

- sumienność, staranność i dokładność

- entuzjazm do pracy

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- własne narzędzia oraz elektronarzędzia

- posiadanie “pocket money” na zakup drobnych materiałów

- osoba kulturalna szanująca pracę oraz odnosząca się z respektem do klientów

Oferujemy:

- pracę stabilną

- wynagrodzenie £20ph ( 9h system pracy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź krótkiego opisu na adres email: magda@pjdlondon.co.uk bądź kontakt telefoniczny pod numerem 07308972362

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
MAGDA
Profil:
Telefon:
07308972362
magda@pjdlondon.co.uk

Lokalizacja

Kod pocztowy:
G43 1PX
Miasto:
Glasgow