Do góry

Bottling Hall Operators

Miasto:
Glasgow
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
23.10.2020
Wyświetleń:
980

Opis

W związku z rozwojem branży spirytusowej, nasz klient z siedzibą w Dumbarton rekrutuje doświadczonych pracowników !!

Naszym klientem jest zewnętrzna firma rozlewnicza i pakująca, produkująca wiele prestiżowych marek (whisky, wódka, gin, likiery) i wyróżniająca się ekskluzywnymi opakowaniami.

Wymagane doświadczenie:
• Nasz idealny kandydat będzie miał pozytywną etykę pracy i co najmniej roczne doświadczenie w branży butelkowania lub w szybko zmieniającym się środowisku produkcyjnym, najlepiej w opakowaniach. Obecnie poszukujemy wiarygodnych i elastycznych kandydatów, którzy potrafią szybko dostosować się do zmian w systemie zmianowym.
• Kandydaci powinni posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie na dobrym poziomie.
• Będziesz pracować we wszystkich obszarach procesu butelkowania, które będą obejmować; sortowanie, pakowanie i sprawdzanie / modyfikowanie produktów.
• Musisz mieć wysokie standardy kontroli jakości, gwarantujące brak wad w produktach. Dbałość o szczegóły i zręczność są niezbędne
• Istotnym aspektem tej roli jest wykonywanie ogólnych obowiązków związanych z czyszczeniem podczas pracy, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, co gwarantuje przestrzeganie procedur BHP i higieny.
Dostępne zmiany:
od poniedziałku do czwartku
14:30 - 01:00 (10 godzin)
Stawka: £9.60 na godzine

Jeśli masz odpowiednie umiejętności lub doświadczenie na tym stanowisku, zadzwoń do nas pod numer 01698532081 lub wyślij e-mailem swoje CV na wiktoria.zaborska@connectappointments.co.uk

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Wiktoria
Profil:
Telefon:
01698532081
Email:
wiktoria.zaborska@connectappointments.co.uk

Lokalizacja

Miasto:
Glasgow