Do góry

Sprzedam Nagrywarke DVDR3365

Cena:
£35
Miasto:
Glasgow
Dodano/podbito:
12.2.2020
Wyświetleń:
519

Opis

Sprzedaje nagrywarke DVD firmy Philips po naprawde okazyjnej cenie. Wkrotce wyjezdzam do Polski i musze pozbyc sie sprzetu gdyz koszty transportu jest totalnie nieoplacalny zatem organizuje wyprzedaz!
Cena nagrywarki £35.

wyslij SMS bo nie zawsze moge rozmawiac
Sprzedam Nagrywarke DVDR3365

Naprawdę łatwe nagrywanie!
Za pomocą tej unikatowej nagrywarki DVD możesz nagrywać ulubione programy telewizyjne z cyfrową jakością, odtwarzać filmy w dowolnym formacie, w tym DivX, oraz słuchać muzyki MP3 bezpośrednio z portu USB.
Nagrywaj z wielu źródeł z idealną jakością

•Cyfrowe złącze i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery
•Wysokiej jakości nagrania audio dzięki Dolby Digital 2.0

Proste nagrywanie z telewizora!
•System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie
•Dzięki funkcji VPS/PDC program jest nagrywany dokładnie od początku do końca
•Na jednowarstwowej płycie DVD+R/RW i DVD-R/RW mieści się 6 godzin wideo
•Dual Media umożliwia nagrywanie na płytach DVD+R/RW i DVD-R/RW

Odtwarza dosłownie wszystko!
•Możliwość wyświetlania i odtwarzania zdjęć i muzyki z pamięci flash USB
•Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX
•Zdjęcia (JPEG) z muzycznym pokazem slajdów
•Muzyka: CD, CD-R/RW i MP3-CD

Cyfrowe złącze i.LINK
Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

Kodowanie Dolby Digital 2.0
Dolby Digital to zaawansowana technologia cyfrowego kodowania dźwięku wykorzystywana na wszystkich płytach DVD-Video. Nagrywarki DVD Philips zapisują dźwięk w tym samym formacie, dzięki czemu płyty pasują do dowolnego odtwarzacza DVD. Jakość jest wyższa niż na analogowym magnetowidzie.

ShowView
Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

VPS/PDC
Funkcje „VPS” (Video Programming System) i „PDC” (Program Delivery Control) są przez stacje telewizyjne wykorzystywane do sterowania rozpoczęciem i długością zaprogramowanego nagrania. Oznacza to, że urządzenie nagrywające samo się włącza i wyłącza w odpowiednim czasie nawet, jeśli zaprogramowany program telewizyjny rozpocznie się wcześniej lub skończy się później niż zaplanowano.
6 godzin nagrania wideo
Tryb nagrywania 6-godzinnego dostępny w niektórych modelach nagrywarek DVD umożliwia nagranie do sześciu godzin wideo na jednowarstwowej płycie DVD+R/RW i DVD-R/RW.

Obsługa 2 formatów nośnika (Dual Media)
Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW i DVD-R/RW. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

Kontakt

Kontakt:
Mac
Email:
vivitronix@googlemail.com

Lokalizacja

Ulica:
Duke street
Kod pocztowy:
G31 1RY
Miasto:
Glasgow