Do góry

Praca w chłodni dla orderpickera

Zasięg ogłoszenia:
Scotland

Opis

Connect Appointments poszukuja pracowników magazynu dla naszego klienta w Livingston.
Opis stanowiska:
• Praca polega na zbieraniu zamówień za pomoca najnowoczesniejszego systemu głosowego, układaniu ich na wózek oraz przygotowaniem do wysyłki.
• Praca w temperaturze: pokojowej, +2/+5, -20 st.C, (Praca w jednym z trzech dzialow)
• Praca od 30-40 godzin/tydzien z możliwościa nadgodzin
• Pomoc w zaladunku i rozladunku pojazdow
• Inne ogolne obowiazki operacyjne magazynu zgodnie z wymaganiami
Wymagania:
• doświadczenie w orderpickingu;
• znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• posiadanie prawo jazdy (mile widziane);
• dyspozycyjność na dłuższy czas.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie: £8.50 - £9.52
• dla osob uczeszczajacych do pracy regularnie przewidziany jest miesieczny bonus £100
• prace na długi czas
• ubranie ochronne
• bezplatny parking na miejscu
• w pełni wyposazona silownia
• stołowka na miejscu zapewniająca cieple i zimne posilki
• gwarantowane godziny + dostępność w nadgodzinach

Dostepne zmiany:
• Zmiana Dzienna: 06:00 - 14:00
• Zmiana Popoludniowa: 14:00 - 22:00
• Zmiana Nocna: 22:00 - 06:00
Jesli jestes zainteresowany rola zadzwon pod numer 07843202009, lub wyslij cv na Barbara.Bujalska@connectappointments.co.uk

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
01506449944 (Connect Appoitments)
Kom.
07843202009
Pozostałe
barbara.bujalska@connectappointments.co.uk

Lokalizacja

Miasto:
Livingston