Do góry

Szukasz pracy? Podnieś swoje kwalifikacje i zacznij zarabiać więcej! Promocja!

Zasięg ogłoszenia:
Cała Wielka Brytania

Opis

Jeśli chcesz zmienić pracę w UK, koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą

Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim stażem na rynku angielskim. Zajmujemy się organizowaniem szkoleń cpcs z zakresu obsługi maszyn specjalistycznych i budowlanych cpcs. Mamy do zaoferowania szereg kursów, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie:

- kurs na operatora wózka widłowego
- szkolenie na wózki widłowe elektryczne i wózki widłowe spalinowe
- kurs , szkolenie i uprawnienia na VNA Very Narrow Aisle
- kurs na platformy nożycowe
- szkolenie na wywrotki przednie i tylne cpcs
- kurs na koparko-ładowarkę cpcs
- szkolenie na operatora żurawia
- kurs na dźwigi
- szkolenie na wywrotce cpcs itp.

Prowadzimy także Szkolenia CPC 35 godzin UK .Kursy CPC w UK
Świadectwo kwalifikacji zawodowych, Driver CPC

To tylko niektóre ze szkoleń, jakie organizujemy, ponieważ nieustannie poszerzamy swoją ofertę o nowe kursy. Robimy to z myślą o naszych klientach, którzy są zadowoleni z usług świadczonych przez Empire Traning Service.

Sprawdź nas na http://empiretrainingservices.co.uk

Kto prowadzi szkolenia?

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych instruktorów, którzy już w ciągu 1-3 dni pomogą ci dobrze opanować materiał. Kurs na wózki widłowe i szkolenia na VNA Very Narrow Aisle odbywa się w formie praktycznej oraz teoretycznej. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, urządzeniami i maszynami, dzięki którym szybko i efektywnie rozpoczniesz samodzielną jazdę specjalistycznymi pojazdami. Kurs na wózki widłowe prowadzony jest w zgodzie z wszelkimi wymogami tak, aby otrzymać niezbędne uprawnienia. UK jest krajem, gdzie bez określonych certyfikatów nie będzie możliwe rozpoczęcie pracy na budowie bez cpcs, choćby na najmniej odpowiedzialnym stanowisku. U nas dowiesz się do czego cię uprawnia, a także będziesz mógł ją legalnie nabyć. Jako akredytowana firma szkoleniowa mamy uprawnienia, które dają nam możliwość wystawiania zarówno SCSC cards, jak i certyfikatów obsługi urządzeń specjalistyczny i pojazdów budowlanych.

Co zyskujesz zapisując się na kurs operatora wózka widłowego?

Możesz tylko zyskać, ponieważ oferujemy ci szansę rozwoju w zawodzie, który w Wielkiej Brytanii wciąż jest bardzo dobrze płatny. Kurs na koparki w UK, a także kursy na wózki widłowe czy szkolenia na VNA Very Narrow Aisle pozwalają zarobić nawet dwu i trzykrotnie więcej, aniżeli w mniej prestiżowych zawodach, w jakich najczęściej pracują Polacy na Wyspach. Uprawnienia na koparkę czy kurs na wózek widłowy pozwoli ci szybciej wrócić do kraju, ponieważ dwa razy krócej pozyskasz fundusze, jakie cię usatysfakcjonują.
Certyfikaty i uprawnienia to gwarancja wyższych zarobków!

- od £1500 do £3200 miesięcznie na start

UWAGA:

Jesli nie posiadasz wlasnego transportu, nie ma problemu ! Mozemy cie odebrac ze stacje kolejowej, a po ukonczeniu kursu odwieziemy cie
z powrotem na pociag lub autobus.

Kontakt : 02036 333 949 LUB 07914 342 269
Email: empirediploma@gmail.com

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
02036 333 949 (Paweł)
Kom.
07914 342 269 (Paweł)
Pozostałe
Email
empirediploma@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota:
9:00 - 20:30
Niedziela:
9:00 - 17:00

Lokalizacja

Ulica:
unit 1-2 finedon road
Miasto:
Wellingborough
Kod pocztowy:
NN8 4BW