Do góry

Przykłady i opinie

Krzysztof Kisluk, KK Contracting:

Zamieszczenie reklamy mojej firmy na Emito.net było strzałem w dziesiątkę. Moja firma stała się bardziej widoczna na rynku, co bezpośrednio przełożyło się na ilość zleceń. Życzę wszystkim sukcesów zawodowych i polecam Emito.net.

Anna Sediva, Teahouse Transport:

Powiem jedno: obsługa pierwsza klasa, kontakt rewelacja, fajny i bardzo elastyczny zespól. Reklama działa super i na pewno z wami zostanę!

Marcin Ficner, Britport.net:

Już od ponad roku jesteśmy ze stałą ekspozycją na Emito.net. Ciekawie skrojona oferta reklamowa portalu sprawia, że w łatwy sposób docieramy do użytkowników w Wielkiej Brytanii, a co ciekawe także do Polaków planujących dopiero przyjazd do tego kraju. Unikalną wartością serwisu jest także niemal 100% rozpoznawalność wśród szkockiej Polonii - jeżeli chcesz dotrzeć do Polaków mieszkających w tym rejonie UK - Emito.net to jedyny słuszny wybór.

Katarzyna Paradowska, Downes Leith Opticians:

Uważam, że nowa forma dodawania ogłoszeń sponsorowanych jest świetna. Pozawala na dodawania dużej, dowolnej treści wspartej również zdjęciami. Cały proces dodawania ogłoszenia przebiega błyskawicznie i niezmiernie sprawnie. Również odpowiedź na tego typu reklamę jest wyższa niż się spodziewaliśmy - w ciągu dwóch tygodni wyświetlania naszego ogłoszenia zyskaliśmy około 70 nowych pacjentów co jest naprawdę dużym wynikiem jeśli chodzi o okulistykę. Koszta - powszechnie wiadomo, że w reklamę i marketing własnej firmy należny inwestować, a w przypadku tego typu reklamy dokładnie wiem za co płacimy.