Adam
ryjek siema. Oczywiscie doliczam Was i dzieki za odwiedziny na poscie :) Slyszalem zes troche znany w DDEE !!! Czekam na inne zgloszenia, bo jak narazie Warszawa nadal prowadzi, a wiem, ze sa tu ludzie i z Poznania i z Torunia i innych pewnie miast calej Polski.dzis nietypowe pozegnanie - [*] (swieczka dla zmarlych tragicznie we wczorajszym wypadku autokaru :( )
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: