Adam
Witam.adam_wasz -  jesli faktycznie jest Was siodemka, (a ja wierze, ze tak, bo nie mam powodu i prawa nie wierzyc, a poza tym znam Cie i wiem, zes powazny chlop ;)  ), to odrazu zajmujecie druga pozycje w rankingu. A wyglada to teraz mniej wiecej tak:W-wa: 26, Poznan: 7, Plock: 3, Wroclaw: 2, Jelenia Gora: 1POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: