baruch
Kemor Rymcympan (Glasgow) @ cytat z wypowiedzi ciolka ksywa Zibi : *idiotyzmem jest postawa Kemor Rymcympan ktory woli pierdziec w stolek i pisag famazony na forum obrazajace ludzi, ktorzy NA PRAWDE zmienili cos na lepsze.* kurwa faszystowska mac ---naprawde to smiec nieutylizowany owsik ,przepraszam owsiak robi w chuja dzieci polskie powielajac GLUPOTE a wlasciwie biede umyslowa Polakow.Nikt normalny nie placi takich stawek na pierdolnieta sluzbe zdrowia nie majac w zamian zadnego zabezpieczenia czytaj bezpieczenstwa zdrowotnego Nic sie w Pomrocznej Jasnej nie zmienilo bo nie moglo,
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: