MakasUK
daj spokój zibi, z debilami nie ma co rozmawiać... dla niektórych prawdą może być tylko to co powiedział Rydzyk czy inny Kaczyński... Szkoda nerwów, stary... W każdym normalnym kraju Owsiak miałby już pomnik i wszystkie możliwe odznaczenia państwowe za to co zrobił. Najciekawsze w tym szczekaniu katolickich szych jest to że Owsiak odebrał im monopol na "czynienie dobra" i masa pieniędzy idzie teraz na szczytny cel zamiast na konto Caritasu - największego szamba w historii Polski.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: