zbananowany
""Myślę, że wielu nie rozumie najważniejszego przesłania Orkiestry. ...........mogą osiągnąć WSZYSTKO"" To po chuj tańczyć i grać. Idzcie naprawić ten system.tyle tylko że jak sie uda to zrobicie za rok??????Trzeba bedzie wziąć sie do roboty, co????
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: