xxxxxx
Czego sie wypowidacie na ten temat jeśli tak naprawde nikt nie dołożył sie do tego ani troche!!!Cenie pana marka chwała mu za to .Wstyd mi za was.A tak wogole pani wrocawianka nie jest czasem wpolorganizatorem wielkiej orkiestry w glasgow,no no robimy sobie antyreklame nieladnie!!!!!a tak wogóle tak naprawde chodzi tu o male cirpiace dzieci ktore czekaja na nasza pomoca nie kłutnie do ktorych nigdy tu nie powinno dojśc!!!!gdzie so moderatorzy!!!
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: