wroclawianka
Dadzą radę, duże chłopaki są - w końcu chcą zagrać na WOŚP, nie?:P Ja od trzech lat trase na Prestwick pokonywalam nie raz na 4.30 rano, w zamierzchłej przeszłości z moim bobo autobusem się tłukłam i żyję
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: