Marta.
Adam chmielowski, dzieki, to juz jakas wskazowka, jestem poczatkujacym biegaczem, nigdy przedtem nie biegalam, wrecz nie lubilam tej dyscypliny sportu;), zaczynalam od paru minut biegu, ile sie da z ( jezykiem na brodzie) a bylo tego niewiele;), teraz udaje mi sie nawet przebiec pare kilometrow, to nadal nic, ale jestem z siebie strasznie dumna;) tak ja chcialabym tylko poprawiac swoja kondycje i o ile to mozliwe, pokonywac coraz dluzsze dystanse:) niestety, kluby odpadaja, mieszkanie na prowincji ma swoje zalety, ale czasami bywa uciazliwe, pozostaje mi tylko samotne mierzenie sie, ze swoim
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: