cropas
aha. nie chce sie spierac, bo jesli ktos nie wychodzi poza tesco i nie ma przyjaciol w Dundee to nie moze wiedziec gdzie isc w niedziele na dobre ciasto albo lody. Ale coz. Jesli ktos wychodzi z zalozenia, ze szkoci sa glupi i nie potrafia nic zrobic porzadnie to... to jest bez sensu. Faktem jest, ze znam w poznaniu dobre piekarnie, ale znam tez beznadziejne. Tak samo jest tutaj. Mysle, ze powinienes sobie poszukac znajomych, ktorzy maja podobny swiatopoglad.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: