Anarch_
Hmmm jest kilka miejsc gdzie robią niezłe torty, a co do innych słodkości to polecam kawiarnie bodajże Visocchi w Broughty Ferry - bajka, a do tego włoskie jedzenie najlepsze jakie w UK spotkałem. Co do polskich hmm wszystko zależy, oczywiście nie ma to jak babcine ale... Pamiętam panią w jednej polskiej restauracji która opowiadała mi jak to się męczyli żeby zdobyć pączki z polskiej piekarni bo te szkockie to.... a prawda jest taka że te nawet z Tesco o wiele bardziej mi smakują niż polskie ( nie ociekają tak tłuszczem i lukrem).
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: