victory
I tak minął marzec niewiele udało się dowiedziec postronnemu czytelkowi dyskusji-oprócz tego,że ludzie..że dyskusja na temat smaku( gastronomicznego) ma niewiele możliwości rowoju... bo np. co zrobic gdy: organista lubi ogórki a ksiądz organisty córki... Każdy lubi cos innego..pozdrawiam amatorów słodkości juz wkrótce babkowe swięta!!!!
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: