Monika
Witam i pozdrawiam wszystkich, Mam pytanko czy ktos moze wiem cos na temat pracy jako cabin crew, jakie trzeba spelniacwymogi, aby dostac sie do pracy w liniach lotniczych. Prosze o szczera odpowiedz. POZDRAWIAM.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: