snow_crash
tak to jest jak czyjes doswiadczenie Glasgow polega na spacerze z Central na Queen Street Station w drodze na Prestwick, lub ewentualnych odwiedzin znajomych z councilowskej dzielnicy biedy. ;]
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: